کارگروه  هنرهای تجسمی

هم زمان با تاسیس کانون خیرین فرهنگی بانوان ذوب آهن در آذرماه سال 94 ، کار گروه هنرهای تجسمی به عنوان یکی از بخش های زیر مجموعه کانون فعالیت آموزشی خود را ابتدا با تعداد هفت مربی کار آزموده و در رشته هایی نظیر نقاشى،عكاسى،خوشنويسى،نقاشى وكاردستى كودك آغاز نمود . سپس با حضور در نمایشگاه توانمندیهای بانوان ذوب آهن در بهمن ماه سال 94 وبرگزارى دو  دوره كارگاه نقاشى ، عكاسى ، خوشنويسى ، كودكان و نوجوانان و همچنين برگزارى يك دوره كارگاه خلاقيت كودك به كار خود ادامه داد و همچنین اطلاع رسانی دوره ای از فعالیت های خود از طریق ابزارهای مختلف ارتباطی توانست نسبت به معرفی دستاوردهای این کارگروه اقدام نموده و علاقمندان بیشتری را جذب نماید .

در حال حاضر این کار گروه با برگزاری تعداد ده کلاس آموزشی در مجموعه شفق اصفهان و فرهنگسرای امام رضا (ع) فولادشهر آموزش رایگان به اعضای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان و همچنین با دریافت هزینه اندک به متقاضیان را در دستور کار قرار داده است .

این کارگروه متشکل از  هفده  نفراز افراد علاقه مند و متخصص در زمینه عکاسی ، نقاشی ، خشنویسی و ... است که مطابق با برنامه زمان بندی زیر دوره های آموزشی را برگزار می نمایند.

 

علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزشی می توانند با مراجعه حضوری حضوری و یا با شماره تلفن 03152629565 (فرهنگسرای امام رضا ع در فولاد شهر) و شماره تلفن 03137806715(مجموعه شفق اصفهان ) تماس حاصل فرمایند.