۱۳۹۵/۰۶/۰۳

با رویکرد فرهنگی و آموزشی

اولین اردوی کانون خیرین فرهنگی بانوان شرکت برگزار شد

اولین اردوی کانون خیرین فرهنگی بانوان شرکت با رویکرد فرهنگی و آموزشی یکشنبه 31 مرداد ماه با حضور بیش از هشتاد نفر از بانوان خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان و فرزندان دختر و همچنین پسر زیر هفت سال آنها در باشگاه فجر برگزار گردید.

این اردو که به همت کار گروه های قرآن و عترت و اداری برگزار شد شامل بخش های متنوعی از قبیل مسابقه حل جدول ، طرح سوالات فرهنگی ، مسابقه نقاشی کودکان با موضوع ( کمک فرزند به مادر خویش ) ، ساخت کاردستی با وسایل بازیافتی و آموزش گل سازی با ربان بود.

پروین آداوودی از اعضای کارگروه قرآن وعترت در خصوص هدف از برگزاری این اردو گفت : با توجه به نزدیک شدن به پایان تعطیلات و بازگشایی مدارس تصمیم گرفتیم اردویی را با برنامه های متنوع و البته با هزینه کامل که توسط شرکت کنندگان پرداخت شد  برای اعضای خانواده پرسنل شریف و زحمتکش ذوب آهن که شبانه روز در راستای تولید از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند برگزار نماییم.

وی افزود : فرزندان در کنار مادر و همچنین همسن و سالان به گفته خود روزی به یاد ماندنی را سپری نمودند. در کنار برنامه های تفریحی مانند قایق سواری و ... مفاهیم و برنامه های فرهنگی ، هنری و آموزشی نیز برای این عزیزان در نظر گرفته شده بود که با استقبال آنها همراه شد. در پایان هر بخش نیز به برندگان هدایایی که توسط اعضا خریداری شده بود اهدا گردید.

آداوودی تصریح کرد: بخش کاردستی با وسایل بازیافتی علاوه بر جنبه تفریحی و سرگرمی به فرزندان غیر مستقیم این پیام را القا نمودکه وسایل بازیافتی دور ریختنی نیستند و می توان از آنها بهره برداری مفید داشت.