۱۳۹۵/۰۷/۰۵

در اردوي فرهنگي کانون خیرین فرهنگی بانوان شرکت عنوان شد :

بهره گیری مطلوب از کمترین امکانات و ارائه حداکثری خدمات در اولويت است

 پس از پایان پذیرفتن کلاس های ترم تابستانه کانون خیرین فرهنگی بانوان شرکت ، اردوی فرهنگی اين کانون با حضور علمداری مشاور فرهنگی اجتماعی مدیرعامل شرکت ، مربیان و نمایندگان کلیه کار گروهها در روزهای 24 و 31 شهریور ماه و در ایام دهه ولایت در مجموعه فرهنگی تفریحی شهرداری باغبهادران برگزار گردید.

مشاور فرهنگی و اجتماعی مدیرعامل شرکت طی سخنانی در سالن اجتماعات این مجموعه فرهنگی ضمن قدرداني از بخش هايي كه در اين اردو همت نمودند به ويژه مديريت خدمات و امور اجتماعي ،‌ بسيج و روابط عمومي گفت : ولایت مداری یعنی پیروی از آیین و دستورات دین مبین اسلام و طریق اهل بیت (ع) ، زندگی با این سبک آرامش دنیوی و پاداش اخروی را برای افراد رقم می زند و چه نیکوست که هر یک از ما  در این مسیر با عمل صالح ، ایمان و همدلی و با بهره گیری از توانمندی هایی که خدواند در وجود ما قرار داده است،  زمینه رشد و شکوفایی دیگران را فراهم نماییم.

وی اقتصاد مقاومتی ، مدیریت هزینه ها و افزایش بهره وری در زمینه های مختلف را جزء لاینفک کانون خیرین فرهنگی بانوان شرکت عنوان کرد و افزود : بهره گیری مطلوب از کمترین امکانات و ارائه حداکثری خدمات اثربخش نیاز است همواره در کانون همچون گذشته مورد توجه قرار گیرد .

در ادامه این نشست هم اندیشی ، فعالیت های گذشته کانون در زمینه های مختلف و چشم انداز و سیاست هاي آینده نیز با حضور اعضا مورد بحث و بررسي قرار گرفت . شایان ذکر است این اردو با برنامه های فرهنگی ، مذهبی و مسابقات ورزشی همراه بود.