کارگروه زبان کانون خیرین بانوان ذوب آهن اصفهان در تابستان 96 همزمان با اتمام امتحانات پایان سال تحصیلی و کنکور 96-97 کلاسهای تابستانی مکالمه خود را در سه مقطع سنی کودک و نوجوان و بزرگسال از تاریخ 17تیرماه 96 از سر گرفت.

در مقطع کودک یک کلاس با حضور 19 زبان آموز خردسال 5 تا 8 ساله در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 11صبح الی 12 حال برگزاری است. این گروه با تدریس همزمان خلاقانه و شیرین مربیان گرامی خانم ها  طیبه وحید و زهرا استاد حسینی، دوره مبتنی بر کتاب phonics یک را با موفقیت گذرانده اند و در خلال بازیهای آموزنده زبان، ترانه ها و شعرهای کودکانه انگلیسی و بسیاری بازیهای سرگرم کننده و آموزنده زبانی با موفقیت نیمی از حروف الفبای انگلیسی و کلمات در بردارنده این حروف و مکالمات کاربردی روزمره را آموخته اند و به لطف خدا از نیمه دوم مردادماه تا پایان شهریور دوره آموزشی خود را تا پایان کتاب phonics 2  ادامه خواهند داد و بر کل الفبای انگلیسی و مبانی زبان آموزی تسلط خواهند یافت. این گروه پس از اتمام دوره با توجه به رده سنی زبان آموز می توانند از دوره های بعدی ما بهره ببرند.

در مقطع نوجوان دو گروه کلاسی شامل family and friends starter با 14 زبان آموز در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 9:30 الی 11 صبح و گروه کلاسی family and friends 1 با 10 زبان آموز در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 8:00 الی 9:30 با تدریس مربیان گرانقدر خانمها زهرا استاد حسینی و طیبه وحید در حال برگزاری است. این دو گروه نیز تا پایان تابستان کتاب مربوطه را به پایان می رسانند و می توانند در طول سال تحصیلی در صورت به حد نصاب رسیدن ثبت نام کنندگان از دوره های بعدی کارگروه زبان کانون خیرین بانوان ذوب آهن بهره ببرند.

در مقطع بزرگسالان در فرهنگسرای امام رضا(ع)  فولاد شهر کلاسهای ما کما فی السابق با حضور همکاران عزیز و پرتلاش ما خانمها فاطمه علیفرد و پریسا اسفندیار و مبتنی بر کتاب New Headway ادامه دارد. در مجموعه شفق ثبت نام کنندگان مقطع بزرگسالان کلاسهای مکالمه کارگروه زبان کانون در حال حاضر در لیست انتظار برای به حد نصاب رسیدن و تشکیل کلاس می باشند. بدیهی است به محض تکمیل حد نصاب کلاس مربوطه تشکیل خواهد شد.