۱۳۹۵/۱۱/۰۵

به همت اعضای کانون خیرین فرهنگی بانوان شرکت

آموزش به زندانیان نسوان استان اصفهان آغاز می شود

در ادامه بازدید های دوره ای اعضای کانون خیرین فرهنگی بانوان شرکت از زندان نسوان اصفهان ، سه شنبه 28 دی ماه مهندس علمداری مشاور فرهنگی و اجتماعی مدیرعامل شرکت ، به همراه تنی چند از مربیان کار گروه های قرآن و عترت ، ورزش و زبان انگلیسی در این محل حضور یافتند و با مسئولین این مرکز دیدار و گفتگو نمودند.

مهندس علمداری در خصوص هدف از این بازدید به خبرنگار ما گفت : کانون خیرین فرهنگی بانوان شرکت در طی بازدیدهای دوره ای از زندان نسوان اصفهان و شناخت نیازمندیهای این مجموعه بخشی از اقلام مورد نیاز را از طریق مساعدت های اعضای کانون خیرین تامین و در چندین مرحله به زندان منتقل نمود . هم اکنون نیز که بیش از یک سال از فعالیت این کانون می گذرد در نشست امروز گروهی از مربیان به نمایندگی از سایر اعضاء کانون با حضور در این مکان آمادگی خود را در زمینه آموزش زندانیان با هدف توانمند سازی آنها اعلام نمودند.

وی ضمن اشاره به تعامل فرهنگی، آموزشی و اجتماعی کانون با سازمان ها و نهادهای مختلف در سطح استان افزود : مربیان کانون خیرین فرهنگی بانوان شرکت که هر یک دارای تحصیلات و همچنین گواهی های مرتبط با حرفه خویش هستند از ابتدای تاسیس این مجموعه تاکنون با برگزاری بیش از صد دوره آموزش تخصصی رایگان و یا با هزینه بسیار اندک علاقمندان در سنین مختلف را از مزایای آموزش در رشته های متنوع بهره مند نموده اند.

شایان ذکر است خوانندگان گرامی می توانند جهت آشنایی با فعالیت های کانون خیرین فرهنگی بانوان به سایت کانون به آدرس banovan.esfahansteel.com مراجعه نمایند .