۱۳۹۵/۱۱/۱۸

تبلور اقتصاد مقاومتي دردومين نمايشگاه توانمندي هاي خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان

دومين نمايشگاه توانمندي هاي خانواده بزرگ ذوب‌ آهن اصفهان 17 بهمن ماه با حضور مهندس صادقي مديرعامل و جمعي از مسئولين شركت ، اعضای خانواده بزرگ ذوب آهن و شهروندان در مجموعه شفق شركت افتتاح و تا 20 بهمن ماه پذيراي بازدید کنندگان بود . 

مدير عامل ذوب آهن اصفهان پس از افتتاح رسمي دومین نمايشگاه  توانمندي هاي خانواده بزرگ ذوب آهن  از غرفه هاي اين نمايشگاه بازديد نمود و با توضيحات مسئولان غرفه ها در جريان روند فعاليت آنها قرار گرفت .

دومین نمایشگاه توانمندیهای خانواده بزرگ ذوب آهن بستر تعاملی برای آشنایی با دستاوردها

وي در پايان اين بازديد به خبرنگار ما گفت : آنچه در اين نمايشگاه به مناسبت دهه مباركه فجر در معرض ديد عموم قرار گرفت، ‌در حقيقت بخش بسيار كوچكي از فعاليت هاي ذوب آهن اصفهان براي تحقق اقتصاد مقاومتي در عرصه های گوناگون است و بستر مناسبی برای آشنایی با دستاوردها و تعامل بخش های مختلف شرکت با یکدیگر و همچنین شهر وندان و اعضای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان به شمار می رود .

با اتحاد ، يكپارچگي و همگامي می توان از شرایط بحران عبور نمود

مهندس صادقي افزود : امروز فعاليت در ذوب آهن اصفهان به دليل حجم بسيار زياد بدهي ، كار سختي است اما با اين حال ، فعاليت هاي گسترده اي براي اجراياقتصاد مقاومتي صورت گرفته و مي گيرد. در این راستا پرسنل سخت کوش شرکت نشان داده اند که همواره در بحران ها پشتیبان مجموعه است و عبور از شرایط سخت از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کنند. همه كاركنان ذوب آهن آگاه هستند و مي دانند این شرکت دچار بحران است لذا بايدآستانه صبر و تحمل خود را افزايش داده و با اتحاد ، يكپارچگي و ه