۱۳۹۵/۱۲/۰۲

به همت کارگروه های صنایع غذایی و صنایع دستی

اولین دوره آموزش تزئین  سفره هفت سین برگزار شد

در ادامه برنامه های آموزشی کانون خیرین فرهنگی بانوان شرکت اولین کارگاه آموزش تزیین سفره هفت سین چهارشنبه 27 بهمن ماه به همت پروین زنگنه از اعضای کار گروه صنایع غذایی و زمانی از گروه صنایع دستی در مجموعه شفق اصفهان و در میان استقبال پرشور فراگیران برگزار شد.

پروین زنگنه ضمن اشاره به اینکه این دوره آموزشی به با توجه به نزدیک شدن به ایام عید نوروز برگزار شد گفت : در این دوره سعی شد با بهره گیری از وسایل ساده ، آموزش سفره هفت سین در سه سبک سنتی ، کلاسیک و مدرن ارائه شود. هزینه ثبت نام در این دوره آموزشی نیز مطابق با هماهنگی های بعمل آمده صرف امور خیریه می شود.

این عضو کارگروه صنایع غذایی اضافه کرد : بانوان در منزل می توانند با مدیریت زمان ، فعالیت های هنری بسیاری انجام دهند و حتی به اقتصاد خانواده نیز کمک نمایند .

زنگنه با تشکر از زحمات پروین گلایی و مریم بان جعفر تصریح کرد : کانون خیرین فرهنگی بانوان شرکت با آموزش کاربردی و ساده تلاش دارد در راستای آموزش و توانمندسازی اقشار مختلف با همکاری بخش ها گام بردارد.  

زمانی از اعضای کار گروه صنایع دستی نیز دو مدل شمع ژله ای را در این دوره به علاقمندان آموزش داد .

شایان ذکر است در پایان این دوره آموزشی پروین زنگنه از اعضای کارگروه صنایع غذایی که دو دومین نمایشگاه توانمندیهای خانواده بزرگ ذوب آهن حضور داشتند تشکر و قدردانی نمود.