۱۳۹۶/۰۲/۰۲

دراولین گردهمایی بانوان شاغل و خیرین فرهنگی عنوان شد :

بانوان ذوب آهن اصفهان نقش بی بدیلی در توسعه و شکوفایی آن دارند

اولین گردهمایی بانوان شاغل و خیرین فرهنگی شرکت سه شنبه بیست و نهم فروردین با حضور مهندس علمداری مشاور فرهنگی اجتماعی مدیرعامل شرکت ، غلامعلی قادری مدیر حراست و سرپرست حوزه معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی و تنی چند از مسئولین شرکت در مجموعه قایق رانی فجر برگزار گردید.

غلامعلی قادری مدیر حراست و سرپرست حوزه معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت که از سخنرانان این پردهمایی بود ضمن ابراز خوشحالی از حضور در ذوب آهن اصفهان به عنوان یکی از اساسی ترین بنیان های اقتصادی کشور گفت : در ساختار جدید شرکت که در دست طراحی است پیشنهاد نمودم عنوان سرمایه انسانی جایگزین منابع انسانی شود زیرا تمام ابهت و عظمت کارخانه نشات گرفته از انسان های تلاشگر آن است و نه آهن های آن . این گروه ارزشمند هستند که به آهن ها ارزش می بخشند و در یک کلام دوام و بقای کارخانه را رقم می زنند.

وی افزود : در دوران انقلاب و دفاع مقدس زنان ضمن رعایت حجاب و عفاف و حضور در عرصه های سیاسی و اجتماعی و تقدیم فرزندان خود به عنوان اصلی ترین و بزرگترین سرمایه خویش با حمایت و پشتیبانی خود حماسه های بسیاری را خلق نمودند. اگر استان اصفهان 23 هزار شهید تقدیم انقلاب کرد ، بانوان در این عرصه با پرورش فرزندان دلیر ،  شجاع و رزمندگان و تقدیم شهدای گرانقدر قطعاً نقش بی بدیلی ایفا نمودند. در تداوم این مسیر مقدس ، بانوان شاغل در ذوب آهن اصفهان نیز به عنوان بخشی از سرمایه انسانی این شرکت نقش بی بدیلی در توسعه و شکوفایی آن دارند .

مدیر حراست و سرپرست حوزه معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت تصریح کرد : نظامی که در آن زندگی می کنیم حاصل خون شهدای بسیاری است که باید وارث خون و حرمت آنها باشیم و طریق آنها راه ادامه دهیم.

قادری گفت : ذوب آهن اصفهان در کنار قرار گرفتن در اوج قدرت اقتصادی باید در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیز به شکوفایی برسد و بایستی زمینه های ایجاد شادابی و نشاط هر چه بیشتر برای کارکنان فراهم گردد.

وی ضمن اشاره به آیه 30 سوره نور گفت : رعایت حجاب و عفاف همواره توسط خداوند متعال و ائمه اطهار مورد توجه ویژه قرار گرفته است. در ذوب آهن اصفهان با همکاری بخش های مرتبط و همچنین با بهره گیری از دیدگاههای کارشناسان ذیربط دستور العمل حجاب و عفاف در دست تدوین می باشد که از زمان ابلاغ لازم الاجرا است.

در ادامه این گردهمایی مهندس علمداری مشاور فرهنگی اجتماعی مدیرعامل شرکت گفت : بانوان به ویژه بانوان شاغل ، مسئولیت های فراوانی در محیط کار و منزل بر عهده دارند . این قشر تاثیر گذار جامعه به لحظات سالم ، شاد و مفرح بیشتری نیاز دارند تا با دور نمودن استرس ها از وجود خود بتوانند مدیریت بهتر و آرامش بیشتری را در محیط خانواده خویش ایجاد نمایند و سپس اثربخشی خود را در محیط کار ارتقاء دهند.

وی افزود : بدین منظور اولین گردهمایی بانوان شاغل شرکت و خیرین فرهنگی امروز در خارج از  محیط کار برنامه ریزی گردید تا بانوان بتوانند در فضایی سالم و شاد با برنامه های ورزشی در کنار یکدیگر اوقات خوبی را سپری نمایند.

مشاور فرهنگی اجتماعی مدیرعامل شرکت تصریح کرد : در نظر داریم برگزاری چنین برنامه هایی را به صورت دوره ای و با فاصله چند ماه ادامه دهیم در این راستا از شما عزیزان نیز درخواست می نماییم نظرات و پیشنهادات خود را به منظور هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه انعکاس دهید.

وی گفت : در کنار بانوان شاغل در شرکت که در راستای ارتقاء سطح اقتصادی کارخانه تلاش می نمایند ، اعضای کانون خیرین فرهنگی بانوان نیز بدون هیچ چشمداشتی و با نیت خالص در راستای ارتقاء سطح علمی ، فرهنگی ، هنری و ... به اعضای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان و شهروندان علاقمند آموزش رایگان ارائه می هند.

مهندس علمداری در پایان از مدیریت خدمات و امور اجتماعی شرکت ، سرپرستی ورزش همگانی ، معاونت پشتیبانی و ساخت و مدیریت روابط عمومی شرکت که در برگزاری این گردهمایی تلاش داشتند ، تشکر و قدردانی نمود.

شایان ذکر است این گردهمایی با مسابقات ورزشی نظیر بدمینتون ، والیبال ، دارت ، طناب کشی و تنیس روی میز همراه بود که نفرات برتر جوایز خود را در پایان این گردهمایی دریافت نمودند.